Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
FEM2 Használt villapozícionáló adapter - KAUP 2T466B
Raktáron
Cikkszám
79282
406 000 Ft
+ ÁFA
Villapozícionáló adapter
- Különálló oldalmozgatóval is rendelkezik
- Az oldalmozgató 100-100 mm lökete mindig használható a villák pozíciójától függetlenül
- Az adapter 2 hidraulikakört igényel
- A villák összepréselésével rakomány fogásra nem alkalmas
| Modell | Teherbírás (kg) |
Oldalmozgató löket (mm) |
A (mm) |
B (mm) |
ISO/FEM osztály |
| 2T466B | 2500 | 100-100 mm | 150-1150 | 1350 | 2A |

| Alkatrészcsoport | Villa, adapter |
|---|---|
| Gyártó | Kaup |
| ISO/FEM osztály | ISO/FEM 2A |
| Adapter-teherbírás | 2500 kg |
| A - Nyitás | 150-1150 mm |
| B - Keret szélessége | 1350 mm |
| Löket jobbra-balra | 100 + 100 mm |

