Gázrugó vizszintes rugózás - Grammer Maximo Dynamic

Raktáron
Cikkszám
26623
26 410 Ft + ÁFA
Tulajdonságok
Grammer cikkszám 1138841
Caterpillar cikkszám 389-1963
Daewoo cikkszám 180301-00013
Fendt cikkszám F931502030400
JLG cikkszám 70023189
Jungheinrich cikkszám 51215017
Kramer cikkszám 1000270953
Kubota cikkszám W27TS04004
Liebherr cikkszám 10493007
Linde cikkszám 52304304001
Merlo cikkszám 079071
New Holland cikkszám 84190985
Volvo cikkszám VOE17249490
Milyen üléshez jó? Grammer Actimo XL (MSG95AL/722), Grammer Actimo XXL (MSG97AL/722), Grammer Actimo Evolution (MSG95EL/722), Grammer Maximo Black Edition (MSG95G/721), Grammer Maximo L (MSG95A/721), Grammer Maximo XXL (MSG95AL/731) , Grammer Maximo Comfort (MSG95G/731), Grammer Maximo Comfort Plus (MSG95A/731), Grammer Maximo Dynamic (MSG95AL/741), Grammer Maximo Evolution Active (MSG95EAC/741), Grammer Maximo Evolution Dynamic (MSG95EL/741), Grammer Maximo Professional (MSG95AL/731), Grammer Maximo XT Dynamic Plus (MSG95AL/741), Grammer Maximo XT Professional (MSG97AL/731)

Kiss György
Értékesítő

+36 30 884 8296 Viber WhatsApp

gyorgy.kiss@frekvent.com