Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
Gyújtáskapcsoló - Toyota / 57590-23343-71
Rendelésre
(Szállítási idő 3-5 munkanap)
Cikkszám
35232
0 Ft
+ ÁFA
Toyota: 57590-23343-71
| Alkatrész típus | Gyújtáskapcsoló |
|---|---|
| Alkatrészcsoport | Villamosság |
| Mihez jó? | Toyota |
| D - Átmérő | 22 mm |
| L - Teljes hosszúság | 65 mm |
| K-SZ - Kapcsolóállások száma (db) | 4 |
| Izzítás | Nem |
| CS-T - Csatlakozó típus | B - Csúszósaru 6,3 mm |
| CS-SZ - Csatlakozók száma (db) | 4 |
| Kulcs száma | 606 |
| Toyota cikkszám | 57590-23343-71, 575902334371 |

