Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
| Gép fajtája | ellensúlyos villástargonca |
|---|---|
| Gyártó | JUNGHEINRICH |
| Típus | EFG 220 |
| Gyártási év | 2018 |
| Üzemmód | elektromos |
| Üzemóraállás | 10310 h |
| Teherbírás | 2000 kg |
| Önsúly | 2.441 kg |
| Emelési magasság | 3.300 mm |
| Építési magasság | 2.165 mm |
| Emelőoszlop típusa | kétrészes |
| Oldalmozgató | nincs |
| Szabademelés | szabademeléssel |
| Gumik típusa | tömör gumi |
| Opciós felszereltség | hátsó munkalámpák, sárga villogó, közúti világításkészlet, munkavédelmi lámpa, tükör, egypedálos kivitel, index |

