Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
| Gép fajtája | ellensúlyos villástargonca |
|---|---|
| Gyártó | JUNGHEINRICH |
| Típus | EFG DF 18 |
| Gyártási év | 2000 |
| Üzemmód | elektromos |
| Üzemóraállás | 59309 h |
| Teherbírás | 1800 kg |
| Önsúly | 3.209 kg |
| Emelési magasság | 3.600 mm |
| Építési magasság | 2.500 mm |
| Emelőoszlop típusa | kétrészes |
| Oldalmozgató | nincs |
| Szabademelés | szabademeléssel |
| Gumik típusa | tömör gumi |
| Villahossz | 1200 mm |
| Targoncaakkumulátor típusa | 48V 4HPzS 500 |
| Akkumulátortöltő | van |
| Opciós felszereltség | sárga villogó, egypedálos kivitel |
| Kiegészítő hidraulikakörök száma a vezérlőtömbben | 2 |

