Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
| Gép fajtája | gyalogkíséretű/vezetőállásos targonca |
|---|---|
| Gyártó | LINDE |
| Típus | D12AP |
| Gyártási év | 2016 |
| Üzemmód | elektromos |
| Üzemóraállás | 5344 h |
| Teherbírás | 2000 kg |
| Önsúly | 1503 kg |
| Emelési magasság | 1.698 mm |
| Építési magasság | 2.055 mm |
| Emelőoszlop típusa | egyrészes |
| Oldalmozgató | nincs |
| Szabademelés | szabademeléssel |

