Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
| Gép fajtája | ellensúlyos villástargonca |
|---|---|
| Gyártó | LINDE |
| Típus | E16 |
| Gyártási év | 2009 |
| Üzemmód | elektromos |
| Üzemóraállás | 17269 h |
| Teherbírás | 1600 kg |
| Önsúly | 3.240 kg |
| Emelési magasság | 3.840 mm |
| Építési magasság | 2.500 mm |
| Emelőoszlop típusa | kétrészes |
| Oldalmozgató | nincs |
| Szabademelés | szabademeléssel |
| Gumik típusa | tömör gumi |
| Villahossz | 1200 mm |
| Targoncaakkumulátor típusa | 48V 5PzS625 |
| Opciós felszereltség | első szélvédő, első munkalámpák, sárga villogó, közúti világításkészlet, tükör, kétpedálos kivitel, plexi tetőablak, ablaktörlő |

