Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
| Gép fajtája | ellensúlyos villástargonca |
|---|---|
| Gyártó | LINDE |
| Típus | H35T-01 |
| Gyártási év | 2021 |
| Üzemmód | gázüzemű |
| Üzemóraállás | 5688 h |
| Teherbírás | 3500 kg |
| Önsúly | 5.110 kg |
| Hajtómű típusa | hidrosztatikus (hidraulikaszivattyú és hidromotorok) |
| Emelési magasság | 5.000 mm |
| Építési magasság | 2.300 mm |
| Emelőoszlop típusa | háromrészes |
| Oldalmozgató | nincs |
| Szabademelés | szabademeléssel |
| Motor gyártója | DEUTZ |
| Gumik típusa | tömör gumi |
| Villahossz | 1200 mm |
| Opciós felszereltség | első szélvédő, hátsó szélvédő, tetőüveg, első munkalámpák, munkavédelmi lámpa, tükör, egypedálos kivitel, ablaktörlő |
| Kiegészítő hidraulikakörök száma a vezérlőtömbben | 2 |

