Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
Linde H40D
- Teherbírás: 4.000 kg
- Üzemmód: dízelüzemű
- Hajtás: hidrosztatikus
- Emelési magasság: 4.400 mm
- Építési magasság: 3.100 mm
- Emelőoszlop: kétrészes
4 tonnás, dízelüzemű Linde H40D targonca
➕ Hidrosztatikus hajtás – finom mozgás és precíz irányíthatóság terhek kezelésénél
➕ Német targonca, amelyhez a pótalkatrészek jól elérhetőek
➕ Teljes fülke fűtéssel – kényelmes munkavégzés hideg időben is
➕ Festett targonca
➕ Magyarországon 3 hónap garanciával
➖ Szabademelés nélküli oszlop: alacsony belmagasság esetén korlátozottan használható
➖ Dízelüzem miatt zárt térben nem javasolt használni
➖ 3.100 mm-es építési magasság miatt alacsony átjárók alatt korlátozottan használható
Ez a Linde H40D típusú ellensúlyos villástargonca megbízható választás kültéri anyagmozgatási feladatokra, ahol fontos a 4.000 kg-os teherbírás és a stabil működés. A hidrosztatikus hajtásnak köszönhetően pontosan irányítható, így rakodási, árumozgatási és telephelyi feladatokra is jól használható. A teljes fülke és a fűtés kényelmesebb munkavégzést biztosít hűvösebb időjárási körülmények között is. Elsősorban olyan felhasználási környezetbe ajánlható, ahol a dízelüzem előnyei jól kihasználhatók, és nem jelent gondot a nagyobb építési magasság.
| Gép fajtája | ellensúlyos villástargonca |
|---|---|
| Gyártó | LINDE |
| Típus | H40D |
| Gyártási év | 2017 |
| Üzemmód | dízelüzemű |
| Üzemóraállás | 11465 h |
| Teherbírás | 4000 kg |
| Önsúly | 6.125 kg |
| Hajtómű típusa | hidrosztatikus (hidraulikaszivattyú és hidromotorok) |
| Emelési magasság | 4.400 mm |
| Építési magasság | 3.100 mm |
| Emelőoszlop típusa | kétrészes |
| Oldalmozgató | nincs |
| Szabademelés | szabademelés nélküli |
| Motor gyártója | VOLKSWAGEN |
| Gumik típusa | tömör gumi |
| Opciós felszereltség | első szélvédő, hátsó szélvédő, tetőüveg, teljes fülke, jobb oldali ajtó, bal oldali ajtó, első munkalámpák, hátsó munkalámpák, fűtés, tükör, kétpedálos kivitel, féklámpa, ablaktörlő |
| Kiegészítő hidraulikakörök száma a vezérlőtömbben | 2 |

