Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
| Gép fajtája | gyalogkíséretű/vezetőállásos targonca |
|---|---|
| Gyártó | LINDE |
| Típus | T20AP |
| Gyártási év | 2018 |
| Üzemmód | elektromos |
| Teherbírás | 2000 kg |
| Önsúly | 830 kg. |
| Építési magasság | 1.300 mm |
| Villahossz | 1150 mm |
| Targoncaakkumulátor típusa | 24V 3PzS375 |
| Opciós felszereltség | bázisemelés, plexi tetőablak |

