Ez a weboldal a böngészés tökéletesítése érdekében cookie-kat használ. Részletek
| Gép fajtája | ellensúlyos villástargonca |
|---|---|
| Gyártó | MITSUBISHI |
| Típus | FG15N |
| Gyártási év | 2005 |
| Üzemmód | gázüzemű |
| Üzemóraállás | 2650 h |
| Teherbírás | 1500 kg |
| Önsúly | 2.600 kg |
| Hajtómű típusa | hidrodinamikus (nyomatékmódosító és automata váltó) |
| Emelési magasság | 3.340 mm |
| Építési magasság | 2.150 mm |
| Emelőoszlop típusa | kétrészes |
| Oldalmozgató | van |
| Szabademelés | szabademelés nélküli |
| Motor gyártója | MITSUBISHI |
| Gumik típusa | fúvott gumi |
| Villahossz | 1150 mm |
| Opciós felszereltség | első munkalámpák, index, féklámpa |
| Kiegészítő hidraulikakörök száma a vezérlőtömbben | 1 |

